MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ PRO KULTURNÍ AKCE MIKROREGIONU BYSTŘICKO

Mikroregion Bystřicko svým členům nabízí řadu služeb, jednou z nich je také pořádání již tradičních kulturních akcí.
Některé z nich svazek pořádá již více jak 15 let. Mezi tyto tradiční kulturní akce patří například Bystřicko čte dětem, dále Putovní letní kino, Hry bez hranic, Dětské umělecké soutěže a mnohé další, na kterých se svazek přímo i nepřímo podílí. V rámci těchto akcí svazek používá řadu technického a mobilního zařízení, bohužel některé je již zastaralé a neodpovídá současným požadavkům na kapacitu, výkon ani z hlediska moderních technologií.
V rámci projektu MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ PRO KULTURNÍ AKCE MIKROREGIONU BYSTŘICKO, který je spolufinancován z EU v rámci programu PRV prostřednictvím MAS Zubří země, o.p.s.,  má DSO zájem pořídit mobilní zařízení pro kulturní akce pro veřejnost. Konkrétně se jedná o ozvučení, dataprojektor, plátno, notebook pro propojení veškeré aparatury a spuštění filmu (DVD nebo MP4) v rámci promítání letního kina. Dále pak nůžkové stany a větší stan v případě nepřízně počasí, aby nedošlo ke zničení veškerého vybavení (ne vždy je možné akci přesunout do KD a obdobných prostor).

Výsledkem projektu bude tedy zakoupení nové ozvučovací techniky (set velké aparatury a menší ozvučovací kufřík) tak, aby bylo zajištěno kvalitní ozvučení veškerých akcí pořádaných svazkem v regionu. Dále bude zakoupena nová promítací technika (plátna, dataprojektory), nový notebook (DVD, MP4), aby bylo možné promítat technicky vyspělejší filmy v rámci letního kina a reagovat tak na změnu na trhu s filmovými licencemi. Tato projekční technika bude využita i v rámci dalších akcí svazku. Dále bude pořízena dvojice větších nůžkových stanů na ochranu techniky při nepřízni počasí a zároveň pro diváky na doprovodné aktivity v rámci akcí, jako jsou například dílničky pro děti. Ke stanům bude pořízena také sada
závaží pro případ, že by se zvedl prudší vítr během samotné akce. Svazek se také rozhodl zakoupit jeden větší klasický party stan, který využijeme zejména v době pořádání Her bez hranic jako zázemí pro soutěžící nebo v rámci letního kina pro diváky.
Prostřednictvím výše uvedených aktivit se Mikroregion Bystřicko snaží nabídnout všem svým členských obcím a občanům našeho regionu kulturní a sportovní vyžití, v rámci kterého mají možnost se podílet na dění v regionu v průběhu celého roku a vytvářet tak místní tradice, což se nám bezpochyby daří. Jak ukazuje vývoj minulých let, o tyto veškeré aktivity je čím dál větší zájem, každoročně vzrůstá počet zapojených obcí napříč celým regionem, ale i široké veřejnosti, ať už jako soutěžící, diváci nebo dobrovolní spolupořadatelé.

povinna-publicita-na-web-mikroregion-bystricko

VYHLEDÁVÁNÍ

Facebook

MAPA

Mapa působnosti

AKCE V MĚSÍCI

««« červen 2024 »»»
PoÚtStČtSoNe
     
1
3
4
6
7
11
12
13
14
15
17
19
20

Všechny akce

KONTAKT

Mikroregion Bystřicko
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

E-mail:
info@regionbystricko.cz

Telefon:
736 535 145
566 590 399

Předseda:
Libor Pokorný

Správce:
Mgr. Veronika Benová

Specialista pro rozvoj:
Ing. Jitka Dočkalová

IČ: 70830355

Kontaktní formulář

PARTNEŘI

Fond Vysočiny

Mikroregion Pernštejn

MAS Zubří země

Informační web

Zrcadlení

E-ON

Koruna Vysočiny

Místní agednu 21

Zdravý kraj

EGD

VČELA

KOPRETINA

©2006 – 2024 Mikroregion Bystřicko

Vytvořil Marek Klusák