Sedm divů Bystřicka

Publikováno 8. 1. 2008 | Rubrika Info

Letos v létě (7. 7. 2007) proběhla anketa o sedm nových divů světa. Když jsem se během přímořského pobytu zamyslel nad naším krajem kolem Bystřice, nad naší Zubří zemí, napadla mě okamžitě celá řada přírodních, stavebních, uměleckých památek, které lze možná s přimhouřením oka také označit za divy. Za naše milé divy Bystřicka. Netroufám si však vybrat z nich těch sedm nejlepších, neobdivovanějších, nejmilejších. Probrali jsme nápad v týmů lidí, kteří se zabývají rozvojem turistického ruchu na Bystřicku, a rozhodli jsme se požádat o pomoc Vás, čtenáře Bystřicka.

SEZNAM KANDIDÁTŮ

Sedum divů Bystřicka
Sedum divů Bystřicka

Dnes Vám nabízíme prvních pět kandidátů na div Bystřicka i s hlasovacím kupónem. Brzy představíme další kandidáty. Pokud Vás některý z prezentovaných divů zaujme, můžete mu dát svůj hlas. Vyplníte číslo a název památky a musíte vyplnit své jméno a adresu.

HLASOVACÍ KUPÓN

Hlasovací kupón

Stejný kupón najdete i na internetových stránkách Bystřice nad Pernštejnem. Kupóny odevzdávejte nebo zasílejte na TIC Bystřice n.P., Masarykovo nám. 1. Každý z Vás může v každém kalendářním měsíci přidělit jeden hlas jakékoliv památce! Můžete dát samozřejmě hlas i jiné zajímavosti, která Vás uhranula a kterou mnozí jiní ani neznají. V tom případě bude nejlepší, když nám dáte tip, abychom na tuto pozoruhodnost nezapomněli také upozornit.

Co bude výsledkem akce? V létě vyhlásíme na základě Vašeho hlasování Sedm divů Bystřicka! Těchto sedm priorit pak budeme výrazně propagovat a v příštích letech se na ně zaměříme při dalších turistických akcích. Účastníky hlasování slosujeme, výherce odměníme drobnými dárky a vezmeme je na slavnostní vyhlášení a navštívení všech Sedmi divů Bystřicka. Celá akce by měla přispět ke zvýšení turistického ruchu v našem kraji a k propagaci Bystřicka.

Akci můžete sledovat v měsíčníku Bystřicko, který najdete i na www.bystricenp.cz (v menu kultura).

Zdroj: Bystřicko č.12/07
Autor článku: Hynek Jurman

VYHLEDÁVÁNÍ

Facebook

MAPA

Mapa působnosti

AKCE V MĚSÍCI

««« leden 2023 »»»
PoÚtStČtSoNe
      
1
2
3
4
5
6
7
8
11
12
13
18
19
20
22
23
25
27
28
30
31
     

Všechny akce

KONTAKT

Mikroregion Bystřicko
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

E-mail:
info@regionbystricko.cz

Telefon:
736 535 145
566 590 399

Předseda:
Libor Pokorný

Správce:
Mgr. Veronika Benová

Specialista pro rozvoj:
Ing. Jitka Dočkalová

IČ: 70830355

Kontaktní formulář

PARTNEŘI

Fond Vysočiny

Mikroregion Pernštejn

MAS Zubří země

Informační web

Zrcadlení

E-ON

Koruna Vysočiny

Místní agednu 21

Zdravý kraj

EGD

VČELA

KOPRETINA

©2006 – 2023 Mikroregion Bystřicko

Vytvořil Marek Klusák