Dětská soutěž 2021

vodomil-soutez 12. ročník dětské umělecké soutěže 

ZDRAVÉ BYSTŘICKO

Tak nazvali pořadatelé – Město Bystřice nad Pernštejnem a Mikroregion Bystřicko – nový, již dvanáctý ročník tradiční dětské soutěže, vypisované pro rok 2021–22 pro školy i jednotlivce správního celku Bystřicko. Soutěž má stejně jako poslední ročníky nejen část výtvarnou, ale i část literární. Výtvarná část má navíc pro letošní ročník doplněnou novou kategorii, ve které se mohou do soutěže zapojit také děti z mateřských škol od 5–6 let.

Soutěže se tedy mohou zúčastnit všichni mladí tvůrci ve věkovém rozmezí od 5 do 19 let, a to za podmínek, které jsou v plném znění k dispozici na www.regionbystricko.cz a dále na všech školách a obecních úřadech Bystřicka.

Téma aktuálního ročníku soutěže vychází tentokrát z aktuální situace rodin, škol, Bystřicka, … které čelí, stejně jako ostatní, celosvětovému šíření virové infekce. Dává tak do popředí nutnost péče o zdraví, vede k zamyšlení, co nabízí pro zdraví Bystřicko a co pro své zdraví dělá, nebo může činit, každý z nás.

Mladí tvůrci i jejich pedagogové mají tak možnost ukázat, co si vše představují pod pojmem zdraví, a zároveň tak mohou přispět a nabádat k zdravému životnímu stylu ostatní.

Pevně věříme, že nás pohled dětí, žáků a studentů na dané téma opět velice překvapí a potěší originálním přístupem k tématu i způsobem zpracování.

Termín pro odevzdání uměleckých prací je stanoven do 15.1.2022. Práce doručte osobně nebo zašlete na adresu kanceláře Mikroregionu Bystřicko, Příční 405, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem.


Těšíme se na Vaše práce!

Výtvarné a literární práce budou již v únoru představeny veřejnosti v Městském muzeu Bystřice nad Pernštejnem!

 

Město Bystřice nad Pernštejnem

Mikroregion Bystřicko


Podmínky dětské umělecké soutěže pro rok 2021 ke stažení.

Formulář štítku na označení práce.

Dokument ,,Souhlas se zpracováním osobních údajů".

 

Vyhodnocení soutěže

 

Přinášíme vám několik fotografií a výsledkovou listinu soutěže, která byla 23. 2. 2022 na výstavě ZDRAVÉ BYSTŘICKO v prostorách Městského muzea slavnostně uzavřena vyhlášením vítězů v jednotlivých věkových kategoriích a předáním cen. I přes chladné prostředí půdní galerie bylo setkání velmi vřelé, srdečné a bezprostřední. Jak autoři vítězných prací a doprovázející rodiče a učitelé, tak zástupci Města Bystřice n.P., Mikroregionu Bystřicko a Městského muzea jako pořadatelé soutěže, všichni se těšili jak ze zajímavých a výstižných prací, tak z pěkného hudebního programu klarinetového tria ZUŠ Bystřice n.P. A neméně radosti všem přinášelo i to, že i přes anticovidová omezení tradiční bystřické projekty úspěšně pokračují. 

 

Děkujeme autorům, rodičům i školám za účast v soutěži a těšíme se na další spolupráci! Věříme, že budeme pokračovat v lepších časech.


Výsledková listina dětské soutěže 2021–22 na téma ,,Zdravé Bystřicko"

Popis není dostupný.  


 

VYHLEDÁVÁNÍ

Facebook

MAPA

Mapa působnosti

AKCE V MĚSÍCI

««« červen 2023 »»»
PoÚtStČtSoNe
   
2
3
5
7
8
9
12
13
14
15
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
  

Všechny akce

KONTAKT

Mikroregion Bystřicko
Příční 405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

E-mail:
info@regionbystricko.cz

Telefon:
736 535 145
566 590 399

Předseda:
Libor Pokorný

Správce:
Mgr. Veronika Benová

Specialista pro rozvoj:
Ing. Jitka Dočkalová

IČ: 70830355

Kontaktní formulář

PARTNEŘI

Fond Vysočiny

Mikroregion Pernštejn

MAS Zubří země

Informační web

Zrcadlení

E-ON

Koruna Vysočiny

Místní agednu 21

Zdravý kraj

EGD

VČELA

KOPRETINA

©2006 – 2023 Mikroregion Bystřicko

Vytvořil Marek Klusák